Otsing leidis 54 vastet

Re: Popcorn time

Viirleht kirjutas:Täna avastasin, et mu arvutis oli 1/5 ainult Popcorn time poolt ära võetud ehk siis umbes 200GB. Ei võta tegelikult eriti palju mälu ja kui aktiivselt kustutad filme ja sarju, siis ei tohiks mäluga kordagi probleeme tulla.
Mõtlesid ikka 200MB?

Re: ei tea

MA LOODAN ET SA POLE VEEL END TAPNUD!
Palun. Ela oma pere nimel. Ela oma sõprade nimel. Ela kasvõi Eesti Vabariigi populatsiooni nimel.

Re: Youtube

Külaline kirjutas:Aa ja siis veel see ka et kuidas ma gainiks nagu subscribereid ka kuna mõttetu teha kui keegi ei vaata nagunii?
Palu mõnda Youtuberit, et ta shoutouti annaks, jaga oma kanalit sotsiaal meedias, kommenteeri videote alla nt: IF YOU SUBSCRIBE TO ME I WILL SUB BACK! või midagi sellist.

Re: Blogid

Pärl kirjutas:Minu lemmik on näiteks isa blogi: amidahenryteeb.eu . Seal blogiauhindade jagamisel osales ka palju blogisid, kuskil peaks osalejate nimekiri ka olema.
Ta on mu naaber :D

Re: Kui otsid sõpra/suhet

Kui vana sa oled? 11 2) Poiss või tüdruk? Poiss 3) Lesbi/gei/bi/hetero? Bi ja Hetero segu :P 4) keda otsid, eelistused? Sõpra 5) huvid/mis sulle meeldib? Harry Potter, Pokemon kaardid. 6) kirjelda ennast - Pruunid juuksed, lemmikartistid Ariana Grande, Nicki Minaj ja Alan Walker. Meeldib ka programm...

Mine täiendatud otsinguisse