Otsing leidis 18 vastet

Re: Tups

Hmm, kiire google otsing andis hoopis teise vastuse:
“Nikotiin on tugevatoimeline närvimürk, mis algul ergutab närvisüsteemi ja seejärel pärsib seda. Lühikese mõnu ja erksustunde hind on aga ohtlikult kõrge, selleks on arvukalt ohutumaid võimalusi.”

Re: Sülearvuti

Mis su eelarve on? Mis mänge sa plaanid mängida (peale lol'i)? Kas on erisoove suuruse kohta? Kas võib olla ka kasutatud arvuti? Mis on su erisoovid vidinate kohapealt, mida sa kindlasti tahaksid, et oleksid olemas?

Re: Isa.

See on tõesti päris suur probleem. Proovi emaga veel rääkida, proovi teda veenda, et te sealt ära läheksite. Selline isik on väga ohtlik. Kui peaks midagi juhtuma, helista koheselt politseisse.

Re: Kõik on korras '_'

https://www.reddit.com/r/raisedbynarcissists/ Ma ei tea täpselt milline su ema on , aga kui sa teda kirjeldad tuleb mulle meelde üks subreddit (üleval). Seal annavad inimesed sulle infot kuidas käituda, ning räägivad sinuga oma kogemustest. Kui sa inglise keelt oskad, siis ma usun, et leiad sealt ab...

Re: Uusi tutvusi?

Olen 16. Aastane meessoost isik Tartust. Otsin inimesi kellega vahel suhelda. Kirjutage! :D miks sa tühi oled? Tollel hetkel kui ma siia foorumisse kasutajat tegin ei olnud ühtegi head nime ideed, seega otsustasin panna endale nimeks suvalise parema käe juures oleva asja. Selleks asjaks osutus tühi...

Mine täiendatud otsinguisse