Otsing leidis 9 vastet

Re: Uusi tutvusi?

Tere! Otsin mõnda huvitavat positiivse ellusuhtumisega inimest, kes julgeks vestlust arendada ja kellega niisama juttu rääkida ning võib-olla kunagi ka kokku saada (kui on soovi). Ise olen 17-aastane tüdruk. Ei hakka endast pikemalt kirjutama, kuid kel huvi, võib mulle kirjutada ja siis võin endast ...

Re: Keegi oskab öelda?

Kui lamamisasendist järsku püsti tõused, siis tekib see mida kirjeldasid sellest, et vereringe peab ka järsult reageerima. Vereringe ei jõua järgi ja siis see tekibki. Läheb veidi aja pärast üle. Aitab vältida kui tõused vaikselt püsti, mitte järsult. Seda võib tekkida kõigil niiet muretsema ei pea.

Re: paintballi mure

Oled sa paintballi mänginud? Ja kas hakkaksid üksi mängima või nt mõnel sõbral ka need asjad olemas? Kui hakkad kellegagi koos mängima siis äkki oleks mõtekas kuskil mängida paintballi, kas üldse meeldib ( juhl, kui pole juba proovinud) ja siis otsustada.

Re: Venemaa

Ekskursioonibuss=reisibuss

Reisibussiga minnes võib minna 30-3/4 tundi tavaliselt. Võib ka kauem minna sest kõik liinibussid tulev ette lasta. Mõni buss on ka terve päev oodanud niiet nii täpselt öelda ei oskagi.

Mine täiendatud otsinguisse

cron