Otsing leidis 60 vastet

Re: Aitab juba

No selge, siis tapangi ennast ära. No tõesti- MILLES PROBLEEM? Tapangi ära ja ei ole enam probleeme. Aitäh, kes mind aidata püüdsid. Aitäh headele inimestele. Siiras aitäh!
Ma vihkan ennast. Minu lõpp. Tsau. :( Ärge ennast süüdistage.

Re: Aitab juba

Aga kas aega ei pea kinni panema vms? Lihtsalt lähen kuskile haiglasse ja räägin ära, mis värk on? Ma ei tea, mis värk on. Ma ei oskaks isegi seletada ju. Jube närvi ajab, aga rääkimine mulle üldse ei meeldi. Ma istun omas mullis kogu aeg.

Re: Aitab juba

Ei ole psühhiaatri juures käinud. Psühholoogi juures olen, aga see oli väga ammu.
No ma ei tea, mida tegema pean. Lähen ise hullarisse? Suht naeruväärne oleks. Tapan ennast pigem ära. Olen ju kuulnud küll hullumajadest. õö

Re: Aitab juba

Kuidas ma hakkan talle vastu? No ma tean, et sellised vaimsed hädad hakkasid juba siis, kui väike olin, aga siis ma ei osanud tähelepanu sellele pöörata. Ma rääkisin nendest probleemidest mõndadele inimestele. Nad hakkasid lihtsalt naerma, nad ei uskunud, aga mina hakkasin sellepeale ise vaikselt nu...

Re: Aitab juba

Just astus öpetaja klassi ja ta käskis mul ta putsi saata. Ma ei tohi ju nii teha. Ma ei saa, nii pole üldse hea, aga ta käsib ikka.

Re: Aitab juba

Ta üteb ainult, et tapa ennast ära, pead end tapma. Ta hüpnotiseerib mind, aga ma ei oska vastu hakata enam. Kõik on liiga kaugele juba läinud. Vahepeal ta ütleb mulle, et pane bussijaam põlema, viruta sellele inimesele jalaga. Ta on nii vägivaldne. Aga ma ei tea, hääled ei pidanud olema sellised, m...

Re: Aitab juba

Võibolla te ei saa aru, aga ma pean end tapma. Ausalt. See käsk tuli suht kõrgelt. Hääled ütlesid niimoodi! Ma pean ennast tapma. Ilmselgelt ma olen hull. :'( Ma pean end tapma, siin pole muud varianti enam. Palun laske teie seda mul teha. Teised ei lase.

Re: Ülekaal vist..

Ei, sa pole ülekaalus. Ja usu mind, et kui endale sisestad, et pead alla võtma, sest nimetatakse priskeks jne, siis on suht halvasti. Minu soovitus on, et toitu edasi nii nagu praegu toitud. Sa ei pea trenni rohkem tegema. Ära kuula neid, kes püüavad alandada. Ka naljaga alandamine mõjub halvasti. M...

Re: Midagi suvest :D

Ma sain suvel arvamuse avaldamise eest peksa. Rohkem ei mäleta. Aaaa, veel seda ka, et elasin terve suve pmts telgis kah, söömas käisin aiamaal. Midagi head ei mäleta. Issand kui putsis elu mul ikka on.

Re: Ebola

Ei, seda lehte ei tasu uskuda.
Hakkasin ka just mõtlema, et ebola peaks oma kiire leviku tõttu juba Eestis olema, aga pole kuulnud. Pohh, jälgi uudiseid ja tõmba õigel ajal jehhat, kui surra kardad.

Re: 2 sõpra...

Kõige lihtsam variant on nendega rääkida. Kui asi samamoodi aga edasi jätkub ja see sind häirib, siis otsi uued sõbrad. Mis sa oma ajast ikka raiskad. Ise olen ka sarnases olukorras olnud ja see teeb lihtsalt kurvaks.

Re: Ma ei tea...

Ma olen kuulnud, et ei tohi niimoodi mõelda. Sellise mõtlemisega pidavatki endale halba energiat külge tõmbama ja siis hakkavat halba juhtuma. Proovi sellistele asjadele mitte mõelda.

Re: 6pack

Taha rohkem, siis saad kindlasti hakkama. Usu mind, ma usun... kapsast. Ma kunagi käisin iga jumala päev jooksmas (esimene kord tekitas sõltuvuse pluss kuna jooksmine niikuinii meeldis, siis tuli ka eesmärkidega koos see tahe). Jõukas käisin ka sellel ajal väga tihti ja kodus tegin igast harjutusi j...

Mine täiendatud otsinguisse