Otsing leidis 15 vastet

Re: Otsin kirjasõpra?

Hei Hei!
Kõik lahedad inimesed vanuses 13-17 võivad kirjutada ja mu igavust peletada. Tegelt otsin lihtsalt lahedaid inimesi kellega saaks rääkida kõigest ehk kes mõistaks nalja ja kellega saaks ka tõsistel teemadel rääkida. Ise olen 15 aastane neiu.

Re: Uusi tutvusi?

Hei Hei!
Kõik lahedad inimesed vanuses 13-17 võivad kirjutada ja mu igavust peletada. Tegelt otsin lihtsalt lahedaid inimesi kellega saaks rääkida kõigest ehk kes mõistaks nalja ja kellega saaks ka tõsistel teemadel rääkida. Ise olen 15 aastane neiu. :D

Re: Suur mure

Väga vähestel on see ise ära läinud, mul oli see umbes kuu aega tagasi ka ja siis kadus kaheks nädalaks ära ja nüüd jälle. Nii palju kui ma lgenud olen on igalpool et peab minema arsti juurde et seal lõigatakse lahti ja tuleb mäda välja ja tahakski teada et kaua sellest opist taastub.

Põletik

Tere! Selline küsimus siis et kui on kahtlus et võib olla sabakondi põletik kas seda annab kuidagi ka ravida, ilma et peaks arsti juurde minema? Kas see valu võib olla ka närvivalu lihtsalt?
Ette tänades!

Laparoskoopia

Tere! Kes on kogenud laparoskoopiat võrus? Kuidas oli? Endal kuu pärast tulemas. Eemaldatakse tsüst. Ja küsimus kõigile: Mida haiglasse kaasa võtta? Kaua taastusite kui eemaldati tsüst?

Mine täiendatud otsinguisse