Otsing leidis 93 vastet

Re: Kaklemine

Niipea kui ta lööma hakkab küta pauk vastu vahtimist. Ütles, et tema tõstis käe ja tundsid ennast ohus. Politsei ei tohiks sulle midagi teha.

Re: TEE

Sellised tassid olemas, millel on kaasas selline koht kuhu saad "pulbri" sisse panna ja teed nautida. ;)

Re: Probleem mänguga

*Naer* Kust persest sa endale selle CSi tõmmanud oled ja mis serverites sa mänginud oled? Osta Steamist CS. Lase peale ja kui ikka midagi reklaamib siis on asi serverites kus sa mängid. Osadele omanikele meeldib enda serverile selliseid plugineid peale toppida, mis bindivad automaatselt ühe/mitu nup...

Mis võib juhtuda?

Olen politseile korduvalt vahele jäänud igasuguste pättustega. Alguses tulid suulised hoiatused, nüüd juba 2 kirjaliku. Üks füüsiline kooli vägivald ja teine tubakatoodete ostmine ja tarbimine. Ise pinistan enda rolluga pidevalt ringi ja mõtlen, et kui ma ükskord politseile vahele jään, et mis minug...

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumaks võ

CS mõjub inimestele erinevalt. Mulle enamjaolt ikka rahustavalt. Lähen mingisse fun servusse mingi modiga ja lälisen seal enda mikkriga. CS-is liigub palju toredat rahvast ringi, aga jah, on ka neid 11 aastaseid kes surmasaades peksavad arvuteid. Pubides pelan harva, vahel, aga, eriti ei taju offica...

Re: 11 aastaselt natuke ikka võib juu ... ;)

Oijah, sain 12 siis korraldasin enda sünnipäeval üsna läbu. Järgmine päev oli mõttes ainult üks lause : Ma ei joo enam KUNAGI! Mingi kuu ajapärast klassiõe sünnipäev jne. Viimaselajal on asi juba üsna tihedaks läinud. Nt, nädalavahetusel helistad sõpradele, küsid kellel kus pinda on ja jälle jooma.

Re: Kõhulihased.

Kõige parem on kui teed seda kõike :) Kui peki maha kulutad , ja six-packi ple ollagi . Siis ei näegi seda. Päeval tee põhi asjad ära ja õhtul kõhulihaseid. Nt , kõhulihased on olulised minumeelest. Kui näed kedagi kõhna ja kõhulihaseid pole , siis sina võid ka selline olla kui ainult pekki kulutad :)

Re: Lockerz

Mul klassivennad ise saanud midagi :) Üks sai käekella ja teine tellis PSP . Aga see kes PSP tellis , tollele saadeti kiri , et ta on mingi hacker vms ja ei saandki enda stuffi ;)

Re: Kõhulihased.

Midagi ikka võtab , aga proovi samalajal teha ka seljalihaseid ;) Nt teed 25 kõhtu ära , pane kohe 25 selga otsa , siis uuesti 25 kõhtu ja uuesti 25 selga :) Mitmekülgsem ja tõhusam .

Re: Kõhulihased.

No , kõik oleneb toitumisest , trennis , harjutustest jms :) Võibolla oledki selline oma ehituse poolest. Kõhulihased toovad kindlasti su kõhulihaseid esile ja pekki peaksid kaa maha võttma . Tee iga õhtu mingi 100 kõhulihast ;)

Mine täiendatud otsinguisse