Otsing leidis 108 vastet

Ohutu ?

nii kasutan rasestumisvastaseid plaastreid , kandsin neid 5 nädalat järjest ja nüüd neljapäeval võtsin ära ehk peaksid hakkama päevad.kas praegu on ohutu seksida kui sisse lastakse ? ja kas võib ka nii olla et päevi eitulegi ?

Siiami kass

Sain endale üle nädala tagasi siiami kassipoja , seega on ta üle kahe kuu vana.Probleemiks on ta juhtmete närimine ja kallale tulemine :S kui talle tähelepanu ei osuta siis ta läheb nimelt neti ja arvuti juhtmeid närima.kas keegi oskaks soovitada mida teha ? lkuidas temaga käituda ? kas karistada võ...

Re: Kui pikk?

tavaliselt alati kui ma siin foorumis ringi käin on alati poisid kirjutanud et nad on niivanad ja neil on niipikk et kas see on normaalne :D ?
Miks te seda küsite ? Kardate midagi ??
Seda on suht kahtlane ja naljakas lugeda :D Võtge lõdvemalt ja ärge põdege niipalju ;)

Re: Kooli uurimustöö !

Kas ilulõikused pigem teevad inimestele head või halba? Arvan,et ilulõikused teevad inimestele ainult halba.milleks on vaja üritada olla keegi kes sa pole? Pigem selle oma vea pärast oledki teistest teistsugune ja eriline ;) minuarust on ilulõikus mõttetu ! Kas Sina läheksid kunagi ilulõikusele? Se...

Re: TÕESTI PALUN AIDAKE MIND, MA EI TEA MIDA TEHA!

Ütle talle : ma ei taha sulle haiget teha ja hiljem sulle veelsuuremat pettumust valmistada aga ma tõesti ei tunne sinu vastu midagi enamat , sooviksin taas sinuga vaid sõber olla kui sa suudad!

ja kui tahad eksi tagasi saada siis räägi takka ~kui ta eitaha siis pead ülesaama temast ;)

Mine täiendatud otsinguisse