Tere tulemast!

Sa oled leheküljel, mis on loodud eeskätt lastele ja noorukitele.

  • Kui Sul on probleeme, millele Sa otsid lahendust...
  • Kui Sa tahad saada vastuseid enda küsimustele....
  • Kui sul ei ole kedagi, kellega jagada enda muresid või Sa ei taha seda teha kellegagi isiklikult silmast-silma kohtudes...

Siis interneti ja telefoni vahendusel on Sul võimalus suhelda teistega anonüümselt sind huvitavatel teemadel ning samuti vestelda psühholoogiga.

Foorum
Foorumile on esitatud palju erinevaid teemasid ja arutelusid. Vajaliku informatsiooni leiad kiiremini ülesse kui kasutad foorumi otsingumootorit. Foorumile saab oma küsimusi jätta ka anonüümselt kuid registreerides avaneb sulle hulka laiem sotsiaalne võrgustik teiste kasutajate näol, kasutades selleks erasõnumeid. Erasõnumite abil saab ka näiteks oma küsimust arutada privaatselt foorumi psühholoogidega ja administraatoritega. 

Jutukas
Foorumi külastajad saavad oma muresid ja rõõmusid  jagada teistega, kasutades selleks lapsemure jutuka võimalusi. Juhul kui oled foorumile ennast registreerinud logitakse sind sama nimega jutukasse.

Usaldustelefon
Sul on samuti olemas võimalus tööpäeviti kella 10:00st kuni kella 18:00ni vestelda psühholoogiga telefonil 646 0770. (ainult lastele ja noorukitele). See telefon ei ole tasuta.  Lapsemure.ee omab ka  SKYPE aadressi (otsi kasutaja nimega: lapsemure) kuid hetkel see ei ole aktiivne.

Foorumi esimesel külastamisel palutakse Sul täita lühike registreerimisleht. See info on ainult statistika jaoks ning seda ei avalikustata ega jagata kolmandatele isikutele. Seega sisene julgelt foorumisse ja jutukasse.

Usaldustelefon: 646 0770 (10.00-18.00) Skype: kasutaja "lapsemure"(10.00-18.00)